fbpx

Meble drewniane na wymiar – LOFTOWE, INDUSTRIALNE, SKANDYNAWSKIE

NAJCZĘŚCIEJ
ZADAWANE PYTANIA

 

Zanim napiszesz, sprawdź tutaj. Może znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie?

 

 

Zdecydowanie tak. Wszystkie nasze produkty przygotowujemy na zamówienie. Każdy proces jest pracą naszych rąk.Daj nam znać jakiego rozmiaru potrzebujesz,

z pewnością podołamy wyzwaniu.

Wszystkie ceny podawane są na podstawie specyfikacji mebla. Zadaj nam pytanie o cenę poprzez formularz kontaktowy, wysyłając e-mail lub pytając nas o cenę na naszych kanałach social mediach. Podaj nazwę mebla który Ci się spodobał, określ jaki ma mieć rozmiar i kolor. Wycenę odeślemy w krócej niż 24h.

Zamówienia przyjmujemy drogą pocztową. Po wycenie

i podaniu terminu realizacji, podeślij nam swoje dane.

W odpowiedzi odeślemy fakturę, celem wpłacenia zaliczki.

Nie, płatność odbywa się u nas w dwóch ratach. Pierwsza część to zaliczka, celem rezerwacji terminu. Zaliczka jest w wysokości 30% wartości zamówienia. Pozostałą część wpłacasz, chwilę przed wysyłką zamówienia – poinformujemy o tym.

Wszystkie nasze meble dostarczane są do Was firmą kurierską. Mebel dociera do Was na palecie, złożony, gotowy do użytku. Meble wysyłamy po całej Polsce, oraz części UE. Koszt dostawy zależy od wielkości palety na której będzie wysyłany mebel i wynosi od 200 do 400zł.

Około miesiąca przed realizacją odzywamy się do Ciebie

z tzw. formularzem zamówienia. Dokument ten zawiera wszystkie szczegóły dotyczące realizowanego zamówienia. Twoim zadaniem jest go zweryfikować, podpisać i odesłać. Na jego podstawie przygotowujemy zamówienie, a Ty nas z niego rozliczasz. Do momentu podpisania tego dokumentu wszystko możemy zmienić.

Wszystkie nasze meble w standardzie zaimpregnowane są transparentnym olejowoskiem. Dzięki temu zabiegowi możliwa jest częściowa lub całościowa renowacja powierzchni drewnianej, która uwierz mi, pojawi się prędzej czy później w wyniku codziennej eksploatacji, bez względu na metodę impregnacji.

Jasne, jeśli nie czujesz, że blaty zaimpregnowane olejowoskiem są dla Ciebie, możesz dokupić opcję lakierowania blatu. Ta dodatkowa usługa kosztuje od 400 do 800zł.

Drewno jest naturalnym surowcem w dodatku higroskopijnym, tzn, że dopasowywuje się do warunków atmosferycznych panujących  w pomieszczeniu. Nie lubi częstych zmian temperatury, niskiej bądź dużej wilgotności

i bezpośredniej ekspozycji na słońce. Pilnuj, żeby 

w pomieszczeniu była odpowiednia wilgotność (szczególnie w okresie grzewczym), nie przechowuj mebli

w pomieszczeniach gdzie trwają prace wykończeniowe i nie stawiaj ich w pobliżu okien czy źródeł ciepła takich jak grzejniki.

Im mniej tym lepiej. Nie stosuj żadnych środków chemicznych, zapomnij o produktach typu Pronto czy Sidolux  „Do powierzchni drewnianych”. Drewno wycieraj, najlepiej zgodnie z kierunkiem usłojenia, miękką lekko wilgotną ściereczką – zawsze wytrzyj je do sucha. Minimum 1/2 razy
w roku dokonaj okresowej impregnacji olejowoskiem.

Jeśli potrzebujesz dopasować kolor stołu do innych elementów w domu, zawsze możesz zamówić u nas próbniki kolorystyczne drewna. Odcieni wybarwienia jest 6, koszt jednego koloru to 15zł. Zwrotu za zakupione próbki dokonujemy w momencie zamówienia  u nas stołu. Jeśli potrzebujesz próbek, napisz do nas e-mail.

To zależy, co chcesz zamówić. Małe stoliki kawowe, czy szafki jesteśmy w stanie zrobić szybciej, na stoły potrzebujemy więcej czasu. Generalnie na realizację u nas, trzeba czekaż…długo (kilka mscy od daty zamówienia). Zdarzają się czasami jakieś wolne luki, gdy ktoś chce przełożyć swoją realizację, dlatego najlepiej pisać do nas wiadomość, że jest potrzeba szybszej realizacji lub obserwować nasze konto na Instagramie, bo tam zawsze w pierwszej kolejności informujemy o wolnym terminie. Wszystkie produkty robimy ręcznie, a mamy naprawdę bardzo dużo zamówień

i skończoną powierzchnię pracowni. Obiecuję CI jednak, że warto będzie poczekać.

POLECANE PRODUKTYPróbnik

10 zł
Zobacz produkt


Zestaw naprawczy

119 zł
Zobacz produkt

JAK PRACUJEMY?

Newsletter

© All Rights Reserved

ROBIMY MEBLE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA ZAPYTAJ O CENĘ