fbpx

Meble drewniane na wymiar – LOFTOWE, INDUSTRIALNE, SKANDYNAWSKIE

ROZMIAR
STOŁU

Ty zdecyduj jaki rozmiar mebla jest Ci potrzebny. Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię wymiaru, napisz do nas wiadomość – wycenimy indywidualnie. Przygotowanie stołu w innym rozmiarze nie wiążę się z żadną dodatkową ekstra opłatą za realizację na wymiar – każdy projekt przygotowujemy ręcznie od początku do końca.

"dostawki boczne - meble drewniane na wymiar - loftowe, industrialne, skandynawskie”
”stół TRIPLO - meble drewniane na wymiar - loftowe, industrialne, skandynawskie”

SYSTEMY
ROZKŁADANIA

W naszej ofercie znajdziesz 4 systemy rozkładania stołów (DOSTAWKI BOCZNE, FRONTSLIDE BASIC, FRONTSLIDE PRO I CLASSIC). Jeśli zależy Ci na zaoszczędzeniu przestrzeni, wybierz taki system, który pozwala przechowywać dostawki „w stole” – FRONTSLIDE BASIC i PRO, jeśli masz miejsce na przechowywanie dostawek poza stołem, ale szukasz rozwiązań atrakcyjniejszych cenowo wybierz system DOSTAWEK BOCZNYCH lub CLASSIC.

”stół TRIPLO - meble drewniane na wymiar - loftowe, industrialne, skandynawskie”
Odtwórz wideo

Dostawki Boczne

”stół DIAGO - meble drewniane na wymiar - loftowe, industrialne, skandynawskie”
Odtwórz wideo

Frontslide Basic

"stół MIDO - meble drewniane na wymiar - loftowe, industrialne, skandynawskie”
Odtwórz wideo

Classic

Odtwórz wideo

Frontslide Pro

KOLOR
BLATU

Do wyboru masz 6 zróżnicowanych odcieni wybarwienia drewna. Jeden z nich to naturalny dąb – rzeczywisty kolor drewna, który uwydatnia się po nałożeniu transparentnego olejowosku/lakieru. Odcień ten jest zawsze wyceniony w podstawowym wariancie, wybór innego odcienia wiąże się z dodatkową opłatą. Już dziś możesz zamówić próbniki, które wyślemy do Ciebie do domu – sprawdzisz sam, który kolor będzie dla Ciebie idealny.

Naturalny dąb
Surowe drewno
Wędzony dąb
Brendy
Kakao
Dark
”próbki drewna - meble drewniane na wymiar - loftowe, industrialne, naturalne”

IMPREGNACJA
DREWNA

Preferowaną przez nas formą impregnacji drewna są olejowoski. Olejowoski podkreślają naturalny charakter drewna. Z mebli olejowoskowanych jesteś w stanie miejscowo i w domowych warunkach usunąć rysy czy przebarwienia wynikające z naturalnej eksploatacji stołu. Przy okresowej impregnacji drewna (minium raz/dwa razy w roku) będziesz się cieszył nieskazitelnym widokiem stołu przez wiele lat. Jeśli natomiast wiesz, że stoły olejowane są nie dla Ciebie, wybierz wariant lakierowania drewna. Ten sposób impregnacji wiąże się z dodatkową opłatą.

KRAWĘDŹ
BLATU

Każdy model stołu możemy zrobić w dowolnej krawędzi blatu. Chcesz by stół prezentował się rustykalnie i naturalnie – wybierz krawędź live Edge, jeśli chcesz by stół prezentował się lekko i nowocześnie – wybierz krawędź frezowaną. Podstawą wyceny każdego modelu jak krawędź prosta. Wybór innej (frezowana, frezowana zaoblona czy olfis ) wiąże się z dodatkową opłatą.
” krawędź prosta - meble drewniane na wymiar - loftowe, industrialne, skandynawskie”
Prosta
”krawędź frezowana - meble drewniane na wymiar - loftowe, industrialne, skandynawskie”
Frezowana
”krawędź live edge - meble drewniane na wymiar - loftowe, industrialne, skandynawskie”
Live edge
Frezowana zaoblona
ROBIMY MEBLE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA ZAPYTAJ O CENĘ